KADRA - ART-TUR

Przejdź do treści

Menu główne:

KADRAArtur - człowiek z pasją i marzeniami. Od ponad dwudziestu lat zwiazany z turystyką i przygodą. Harcerz, instruktor, nauczyciel. Duże doświadczenie wychowawcze  i pedagogoiczne. Kierownik i opiekun na wielu obozach     i wycieczkach. Organizator i współorgnizator wielu imprezach turystycznych. Zaliczone kilkadziesiąt tysięcy kilometrów na naszym globie oraz większość kontynentów. Prywatnie mąż i ojciec dwójki dzieci, którym przekazuje swoje doświadczenie i zaszczepia poznawanie otaczającego ich świata.

Sylwia - gotowa zawsze i wszędzie do pomocy. Z ogromnym doświadczeniem w organizowaniu i prowadzeniu imprez i kolonii dla dzieci. Stawiająca z powodzeniem czoła najcięższym wyzwaniom wychowawczym i życiowym. Ceniąca szczerość i oddająca swoją duszę w każdej sytuacji, która tego wymaga. Marzycielka, świetna organizatorka i przywódczyni wszelkich inicjatyw uczniowskich i społecznych. Mająca doskonały kontakt z dziećmi i rodzicami.
Ogromne doświadczenie i wyczucie chwili czynią z niej idealną opiekunkę dla Pańśtwa dzieci.


Kasia - osoba z głową pełną pomysłów. Twórczość i wyobraźnia to cechy, które ją wyróżniają, a przy tym opiekuńcza i empatyczna. Ogromne doświadczenie w pracy z dziećmi, pasja poznawania w połączeniu z duszą artyski to mieszanka kreatywności, którą chętnie dzieli się z podopiecznymi. Zainteresowania to podróże, sztuka abstrakcjonistyczna, literatura i psychologia.
 
Copyright 2018. All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego